This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 99
99
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Pyhtääntie 14(I)
➔
Alakaupunki, Ammattiopisto (keskustasta)
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pyhtääntie 14(I)
Lähtöaika oli
03:40
Vyöhyke A
A
Botaksentie th I
Lähtöaika oli
03:40
Vyöhyke A
A
Kotitie th I
Lähtöaika oli
03:40
Vyöhyke A
A
Pyhtään kiertoliittymä itä
Lähtöaika oli
03:41
Vyöhyke A
A
Kirkkotie 392(I)
Lähtöaika oli
03:48
Vyöhyke A
A
Kirkkotie 456(I)
Lähtöaika oli
03:49
Vyöhyke A
A
Purolantie 336 ( E)
Lähtöaika oli
03:49
Vyöhyke A
A
Purolantie 366
Lähtöaika oli
03:50
Vyöhyke A
A
Purolantie 398 ( E)
Lähtöaika oli
03:50
Vyöhyke A
A
Purolantie 418E
Lähtöaika oli
03:51
Vyöhyke A
A
Purolantie 472(E)
Lähtöaika oli
03:51
Vyöhyke A
A
Purolantie 566 E
Lähtöaika oli
03:53
Vyöhyke A
A
Purolantie 620 E
Lähtöaika oli
03:54
Vyöhyke A
A
Purolantie 693E
Lähtöaika oli
03:55
Vyöhyke A
A
Tuuskintie 11 E
Lähtöaika oli
04:00
Vyöhyke A
A
Tuuskintie 15 P
Lähtöaika oli
04:00
Vyöhyke A
A
Purolantie 686 P
Lähtöaika oli
04:04
Vyöhyke A
A
Purolantie 606 P
Lähtöaika oli
04:05
Vyöhyke A
A
Purolantie 558 P
Lähtöaika oli
04:06
Vyöhyke A
A
Purolantie 466 P
Lähtöaika oli
04:07
Vyöhyke A
A
Purolantie 410 P
Lähtöaika oli
04:08
Vyöhyke A
A
Purolantie 374
Lähtöaika oli
04:09
Vyöhyke A
A
Purolantie 328 ( P)
Lähtöaika oli
04:09
Vyöhyke A
A
Purolantie 312 ( P)
Lähtöaika oli
04:10
Vyöhyke A
A
Purolantie 262 P
Lähtöaika oli
04:10
Vyöhyke A
A
Purolantie 222 P
Lähtöaika oli
04:11
Vyöhyke A
A
Purolantie 174 P
Lähtöaika oli
04:11
Vyöhyke A
A
Purolantie th I
Lähtöaika oli
04:13
Vyöhyke A
A
Salotie th I
Lähtöaika oli
04:14
Vyöhyke A
A
Siltakyläntie 9
Lähtöaika oli
04:15
Vyöhyke B
B
Kärraksentie th I
Lähtöaika oli
04:16
Vyöhyke B
B
Riihimäki
Lähtöaika oli
04:16
Vyöhyke B
B
Hovila I
Lähtöaika oli
04:17
Vyöhyke B
B
Siltakyläntie 178 I
Lähtöaika oli
04:17
Vyöhyke B
B
Siltakyläntie 212(huutjärvelle)
Lähtöaika oli
04:18
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 6
Lähtöaika oli
04:19
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 23
Lähtöaika oli
04:19
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 62(E)
Lähtöaika oli
04:20
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 111
Lähtöaika oli
04:20
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 147
Lähtöaika oli
04:21
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 197
Lähtöaika oli
04:22
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 241
Lähtöaika oli
04:22
Vyöhyke B
B
Huutjärventie th I
Lähtöaika oli
04:23
Vyöhyke B
B
Peltolanmäki I
Lähtöaika oli
04:24
Vyöhyke B
B
Mokrantie th I
Lähtöaika oli
04:25
Vyöhyke B
B
Valtatie 7 2082
Lähtöaika oli
04:26
Vyöhyke B
B
Hongistonkuja itään
Lähtöaika oli
04:28
K554
Vyöhyke B
B
Sutelantie 307 I
Lähtöaika oli
04:30
K553
Vyöhyke B
B
Kankitie th I
Lähtöaika oli
04:30
K561
Vyöhyke B
B
Vasaratie th I
Lähtöaika oli
04:31
K550
Vyöhyke B
B
Sutelantie 200 I
Lähtöaika oli
04:31
K548
Vyöhyke B
B
Sutelantie 172 I
Lähtöaika oli
04:32
K560
Vyöhyke B
B
Sutelantie 138 I
Lähtöaika oli
04:32
K501
Vyöhyke B
B
Sutelantie 84 I
Lähtöaika oli
04:33
K601
Vyöhyke B
B
Sutelantie P ( Kyminlinna/ Kyminlinnaan)
Lähtöaika oli
04:34
K603
Vyöhyke B
B
Kyminlinna Kyminlinnantie Karhulaan
Lähtöaika oli
04:35
K605
Vyöhyke B
B
Turvalantie th I
Lähtöaika oli
04:36
K608
Vyöhyke B
B
Kyminsuuntie th I
Lähtöaika oli
04:37
K640
Vyöhyke B
B
Raakunkuja th P
Lähtöaika oli
04:38
K642
Vyöhyke B
B
Kyminlinnantie I
Lähtöaika oli
04:38
K869
Vyöhyke B
B
Karhula linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:40
K1200
Vyöhyke B
B
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:55
Vyöhyke C
C
Haminan tori( L-A -asemalta)
Lähtöaika oli
04:56
Vyöhyke C
C
Maariankatu Oikeustalo (torilta)
Lähtöaika oli
04:56
Vyöhyke C
C
Alakaupunki, Ammattiopisto (keskustasta)
Lähtöaika oli
05:00
Vyöhyke C
C