This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 90p
90P
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kangas(Pyhtää)
➔
Kotkan linja-autoasema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kangas(Pyhtää)
Lähtöaika oli
03:35
Vyöhyke A
A
Harjuntie 5 E
Lähtöaika oli
03:39
Vyöhyke A
A
Pyhtääntie 14(I)
Lähtöaika oli
03:40
Vyöhyke A
A
Botaksentie th I
Lähtöaika oli
03:40
Vyöhyke A
A
Kotitie th I
Lähtöaika oli
03:40
Vyöhyke A
A
Pyhtään kiertoliittymä itä
Lähtöaika oli
03:40
Vyöhyke A
A
Kirkkotie 392(I)
Lähtöaika oli
03:44
Vyöhyke A
A
Kirkkotie 456(I)
Lähtöaika oli
03:45
Vyöhyke A
A
Purolantie 262 P
Lähtöaika oli
03:45
Vyöhyke A
A
Purolantie 222 P
Lähtöaika oli
03:46
Vyöhyke A
A
Purolantie 174 P
Lähtöaika oli
03:47
Vyöhyke A
A
Purolantie th I
Lähtöaika oli
03:49
Vyöhyke A
A
Salotie th I
Lähtöaika oli
03:51
Vyöhyke A
A
Siltakyläntie 9
Lähtöaika oli
03:52
Vyöhyke B
B
Kärraksentie th I
Lähtöaika oli
03:52
Vyöhyke B
B
Riihimäki
Lähtöaika oli
03:53
Vyöhyke B
B
Hovila I
Lähtöaika oli
03:54
Vyöhyke B
B
Siltakyläntie 178 I
Lähtöaika oli
03:55
Vyöhyke B
B
Siltakyläntie 212(huutjärvelle)
Lähtöaika oli
03:55
Vyöhyke B
B
Kiviniementie 8
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
03:56
Vyöhyke B
B
Kiviniementie 79
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
03:57
Vyöhyke B
B
Kiviniementie 110
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
03:58
Vyöhyke B
B
Kiviniementie 152
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
03:58
Vyöhyke B
B
Kiviniemi (Pyhtää)
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
04:01
Vyöhyke B
B
Kiviniementie 142
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
04:04
Vyöhyke B
B
Kiviniementie 104
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
04:05
Vyöhyke B
B
Kiviniementie 70
Lähtöaika oli
04:06
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 6
Lähtöaika oli
04:07
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 23
Lähtöaika oli
04:07
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 62(E)
Lähtöaika oli
04:08
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 111
Lähtöaika oli
04:09
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 147
Lähtöaika oli
04:09
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 197
Lähtöaika oli
04:10
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 241
Lähtöaika oli
04:11
Vyöhyke B
B
Huutjärventie th I
Lähtöaika oli
04:12
Vyöhyke B
B
Peltolanmäki I
Lähtöaika oli
04:13
Vyöhyke B
B
Mokrantie th I
Lähtöaika oli
04:14
Vyöhyke B
B
Valtatie 7 2082
Lähtöaika oli
04:16
Vyöhyke B
B
Hongistonkuja itään
Lähtöaika oli
04:19
K554
Vyöhyke B
B
Sutelantie 307 I
Lähtöaika oli
04:20
K553
Vyöhyke B
B
Kankitie th I
Lähtöaika oli
04:21
K561
Vyöhyke B
B
Vasaratie th I
Lähtöaika oli
04:22
K550
Vyöhyke B
B
Sutelantie 200 I
Lähtöaika oli
04:22
K548
Vyöhyke B
B
Sutelantie 172 I
Lähtöaika oli
04:23
K560
Vyöhyke B
B
Sutelantie 138 I
Lähtöaika oli
04:23
K501
Vyöhyke B
B
Sutelantie 84 I
Lähtöaika oli
04:24
K601
Vyöhyke B
B
Sutelantie P ( Kyminlinna/ Kyminlinnaan)
Lähtöaika oli
04:26
K603
Vyöhyke B
B
Kyminlinna Kotkan suunta E
Lähtöaika oli
04:27
K606
Vyöhyke B
B
Huumantie E
Lähtöaika oli
04:27
K336
Vyöhyke B
B
Jylppy th E
Lähtöaika oli
04:29
K334
Vyöhyke B
B
Kotkantie-Keisarinmajantie risteys E
Lähtöaika oli
04:29
K325
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, Kotkantie etelään
Lähtöaika oli
04:31
K318
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Allintie etelään
Lähtöaika oli
04:33
K306
Vyöhyke B
B
Kotkantie Keskussairaala etelään
Lähtöaika oli
04:33
K303
Vyöhyke B
B
Kotkantie E
Lähtöaika oli
04:34
K301
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 E
Lähtöaika oli
04:35
K32
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie keskustaan
Lähtöaika oli
04:36
K30
Vyöhyke B
B
Kotkantie 1 Rautatieasema keskustaan
Lähtöaika oli
04:37
K27
Vyöhyke B
B
Korkeavuorenkatu 10 L
Lähtöaika oli
04:38
K8
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
04:38
K9
Vyöhyke B
B
Kotkan linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:40
K18
Vyöhyke B
B