This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 93
93
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pyhtääntie 14(I)
➔
Kotkan linja-autoasema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pyhtääntie 14(I)
Lähtöaika oli
03:15
Vyöhyke A
A
Botaksentie th I
Lähtöaika oli
03:15
Vyöhyke A
A
Kotitie th I
Lähtöaika oli
03:16
Vyöhyke A
A
Pyhtään kiertoliittymä itä
Lähtöaika oli
03:16
Vyöhyke A
A
Lehtola I
Lähtöaika oli
03:17
Vyöhyke A
A
Norrmark I
Lähtöaika oli
03:18
Vyöhyke A
A
Purolantie th I
Lähtöaika oli
03:18
Vyöhyke A
A
Salotie th I
Lähtöaika oli
03:19
Vyöhyke A
A
Siltakyläntie 9
Lähtöaika oli
03:20
Vyöhyke B
B
Kärraksentie th I
Lähtöaika oli
03:21
Vyöhyke B
B
Riihimäki
Lähtöaika oli
03:22
Vyöhyke B
B
Hovila I
Lähtöaika oli
03:23
Vyöhyke B
B
Siltakyläntie 178 I
Lähtöaika oli
03:24
Vyöhyke B
B
Siltakyläntie 212(huutjärvelle)
Lähtöaika oli
03:25
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 6
Lähtöaika oli
03:26
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 23
Lähtöaika oli
03:26
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 58(P)
Lähtöaika oli
03:27
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 111
Lähtöaika oli
03:28
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 147
Lähtöaika oli
03:29
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 197
Lähtöaika oli
03:30
Vyöhyke B
B
Huutjärventie 241
Lähtöaika oli
03:31
Vyöhyke B
B
Huutjärventie th I
Lähtöaika oli
03:32
Vyöhyke B
B
Peltolanmäki I
Lähtöaika oli
03:33
Vyöhyke B
B
Mokrantie th I
Lähtöaika oli
03:34
Vyöhyke B
B
Valtatie 7 2082
Lähtöaika oli
03:35
Vyöhyke B
B
Hongistonkuja itään
Lähtöaika oli
03:36
K554
Vyöhyke B
B
Sutelantie 307 I
Lähtöaika oli
03:37
K553
Vyöhyke B
B
Kankitie th I
Lähtöaika oli
03:37
K561
Vyöhyke B
B
Vasaratie th I
Lähtöaika oli
03:38
K550
Vyöhyke B
B
Sutelantie 200 I
Lähtöaika oli
03:38
K548
Vyöhyke B
B
Sutelantie 172 I
Lähtöaika oli
03:39
K560
Vyöhyke B
B
Sutelantie 138 I
Lähtöaika oli
03:40
K501
Vyöhyke B
B
Sutelantie 84 I
Lähtöaika oli
03:40
K601
Vyöhyke B
B
Sutelantie P ( Kyminlinna/ Kyminlinnaan)
Lähtöaika oli
03:41
K603
Vyöhyke B
B
Kyminlinna Kotkan suunta E
Lähtöaika oli
03:41
K606
Vyöhyke B
B
Huumantie E
Lähtöaika oli
03:42
K336
Vyöhyke B
B
Jylppy th E
Lähtöaika oli
03:43
K334
Vyöhyke B
B
Kotkantie-Keisarinmajantie risteys E
Lähtöaika oli
03:44
K325
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, Kotkantie etelään
Lähtöaika oli
03:44
K318
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Allintie etelään
Lähtöaika oli
03:45
K306
Vyöhyke B
B
Kotkantie Keskussairaala etelään
Lähtöaika oli
03:46
K303
Vyöhyke B
B
Kotkantie E
Lähtöaika oli
03:46
K301
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 E
Lähtöaika oli
03:47
K32
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie keskustaan
Lähtöaika oli
03:49
K30
Vyöhyke B
B
Kotkantie 1 Rautatieasema keskustaan
Lähtöaika oli
03:49
K27
Vyöhyke B
B
Korkeavuorenkatu 10 L
Lähtöaika oli
03:50
K8
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
03:50
K9
Vyöhyke B
B
Kotkan linja-autoasema
Lähtöaika oli
03:51
K18
Vyöhyke B
B