This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi p080
P080
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hamina linja-autoasema
➔
Ruissalontie yläkoulu ( P)
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:00
Vyöhyke C
C
Meltti Puomikuja th P
Lähtöaika oli
04:01
Vyöhyke C
C
Mullinkoskentie (Hevoshaka)( P)
Lähtöaika oli
04:01
Vyöhyke C
C
Patterinkatu ( P )
Lähtöaika oli
04:02
Vyöhyke C
C
Kouvolantie 12 ( P )
Lähtöaika oli
04:03
Vyöhyke C
C
Kouvolantie 51 ( P )
Lähtöaika oli
04:04
Vyöhyke C
C
Kouvolantie 120 ( P)
Lähtöaika oli
04:05
Vyöhyke C
C
Töytärintie 20 ( P)
Lähtöaika oli
04:06
Vyöhyke C
C
Töytärintie 87
Lähtöaika oli
04:07
Vyöhyke C
C
Uusimäki (P)
Lähtöaika oli
04:08
Vyöhyke C
C
Töytärintie (E)
Lähtöaika oli
04:09
Vyöhyke C
C
Töytärintie (Töytäri) (P)
Lähtöaika oli
04:10
Vyöhyke C
C
Töytäri 31
Lähtöaika oli
04:10
Vyöhyke C
C
Töytäri 95
Lähtöaika oli
04:11
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 468 ( E )
Lähtöaika oli
04:12
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 428 ( E )
Lähtöaika oli
04:13
Vyöhyke C
C
Kirkkojärven koulu
Lähtöaika oli
04:15
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 300 ( E )
Lähtöaika oli
04:15
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 246 ( E)
Lähtöaika oli
04:16
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 170 ( E)
Lähtöaika oli
04:18
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 94 ( E)
Lähtöaika oli
04:19
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 40 ( E )
Lähtöaika oli
04:20
Vyöhyke C
C
Tallinmäenkatu
Lähtöaika oli
04:23
Vyöhyke C
C
Kekkosenkatu 10
Lähtöaika oli
04:24
Vyöhyke C
C
Liisankatu (P)
Lähtöaika oli
04:25
Vyöhyke C
C
Alakaupunki, Ammattiopisto(LA-asemalle)
Lähtöaika oli
04:26
Vyöhyke C
C
Hamina LA-as Päätepysäkki
Lähtöaika oli
04:30
Vyöhyke C
C
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:30
Vyöhyke C
C
Ruissalontie yläkoulu ( P)
Lähtöaika oli
04:40
Vyöhyke C
C