This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi p080
P080
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hamina linja-autoasema
➔
Hamina LA-as Päätepysäkki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:10
Vyöhyke C
C
Alakaupunki, Ammattiopisto(LA-asemalle)
Lähtöaika oli
10:15
Vyöhyke C
C
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:20
Vyöhyke C
C
Meltti Puomikuja th P
Lähtöaika oli
10:20
Vyöhyke C
C
Mullinkoskentie (Hevoshaka)( P)
Lähtöaika oli
10:21
Vyöhyke C
C
Patterinkatu ( P )
Lähtöaika oli
10:21
Vyöhyke C
C
Kouvolantie 12 ( P )
Lähtöaika oli
10:22
Vyöhyke C
C
Kouvolantie 51 ( P )
Lähtöaika oli
10:22
Vyöhyke C
C
Kouvolantie 120 ( P)
Lähtöaika oli
10:23
Vyöhyke C
C
Töytärintie 20 ( P)
Lähtöaika oli
10:23
Vyöhyke C
C
Töytärintie 87
Lähtöaika oli
10:24
Vyöhyke C
C
Uusimäki (P)
Lähtöaika oli
10:25
Vyöhyke C
C
Töytärintie (E)
Lähtöaika oli
10:26
Vyöhyke C
C
Töytärintie (Töytäri) (P)
Lähtöaika oli
10:26
Vyöhyke C
C
Töytäri 31
Lähtöaika oli
10:27
Vyöhyke C
C
Töytäri 95
Lähtöaika oli
10:27
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 468 ( E )
Lähtöaika oli
10:28
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 428 ( E )
Lähtöaika oli
10:29
Vyöhyke C
C
Kirkkojärven koulu
Lähtöaika oli
10:30
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 300 ( E )
Lähtöaika oli
10:31
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 246 ( E)
Lähtöaika oli
10:34
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 170 ( E)
Lähtöaika oli
10:37
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 94 ( E)
Lähtöaika oli
10:40
Vyöhyke C
C
Kirkkojärvi 40 ( E )
Lähtöaika oli
10:42
Vyöhyke C
C
Tallinmäenkatu
Lähtöaika oli
10:48
Vyöhyke C
C
Kekkosenkatu 10
Lähtöaika oli
10:50
Vyöhyke C
C
Liisankatu (P)
Lähtöaika oli
10:51
Vyöhyke C
C
Alakaupunki, Ammattiopisto(LA-asemalle)
Lähtöaika oli
10:53
Vyöhyke C
C
Hamina LA-as Päätepysäkki
Lähtöaika oli
11:00
Vyöhyke C
C