This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kotkan keskusta
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Koivulan koulu
➔
Kotkan keskusta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Koivulan koulu
Lähtöaika oli
07:50
K625
Vyöhyke B
B
Kotipolku I
Lähtöaika oli
07:51
K623
Vyöhyke B
B
Koivulantie I
Lähtöaika oli
07:52
K620
Vyöhyke B
B
Kalevantie I
Lähtöaika oli
07:53
K644
Vyöhyke B
B
Turvalantie E
Lähtöaika oli
07:53
K614
Vyöhyke B
B
Turvalantie E
Lähtöaika oli
07:54
K611
Vyöhyke B
B
Turvalantie E
Lähtöaika oli
07:55
K609
Vyöhyke B
B
Turvalantie th L
Lähtöaika oli
07:56
K607
Vyöhyke B
B
Kyminlinna Kotkan suunta E
Lähtöaika oli
07:57
K606
Vyöhyke B
B
Huumantie E
Lähtöaika oli
07:59
K336
Vyöhyke B
B
Jylppy th E
Lähtöaika oli
08:00
K334
Vyöhyke B
B
Allintie 57 E
Lähtöaika oli
08:01
K323
Vyöhyke B
B
Allintie 53 E
Lähtöaika oli
08:01
K321
Vyöhyke B
B
Allintie 45 E
Lähtöaika oli
08:02
K342
Vyöhyke B
B
Allintie 23 E
Lähtöaika oli
08:03
K312
Vyöhyke B
B
Allintie 7 I
Lähtöaika oli
08:04
K309
Vyöhyke B
B
Allintie I
Lähtöaika oli
08:05
K307
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Allintie etelään
Lähtöaika oli
08:06
K306
Vyöhyke B
B
Kotkantie Keskussairaala etelään
Lähtöaika oli
08:07
K303
Vyöhyke B
B
Kotkantie E
Lähtöaika oli
08:08
K301
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 E
Lähtöaika oli
08:09
K32
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie keskustaan
Lähtöaika oli
08:12
K30
Vyöhyke B
B
Kotkantie 1 Rautatieasema keskustaan
Lähtöaika oli
08:13
K27
Vyöhyke B
B
Korkeavuorenkatu 10 L
Lähtöaika oli
08:14
K8
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
08:15
K9
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
08:16
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
08:17
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
08:18
K2
Vyöhyke B
B
Kotka Norskankatu päätepysäkki
Lähtöaika oli
08:19
K39
Vyöhyke B
B