This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7v
7V
Karhula
3.6.2024 lähtien voimassa bussien reittimuutos Kotkan keskustassa
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kotkan linja-autoasema lähtölaituri
➔
Karhula
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kotkan linja-autoasema lähtölaituri
Lähtöaika oli
12:30
K18
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
12:31
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
12:32
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
12:34
K2
Vyöhyke B
B
Ruukinkatu ( poliisilaitos)
Lähtöaika oli
12:34
Vyöhyke B
B
Kirkkokatu 8 Kauppatori
Lähtöaika oli
12:35
K3
Vyöhyke B
B
Kirkkokatu 26 Kotkan kirkko Länteen
Lähtöaika oli
12:36
K5
Vyöhyke B
B
Kotkantie 2 länteen (Rautatieasema)
Lähtöaika oli
12:37
K28
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie Pohjoiseen
Lähtöaika oli
12:37
K29
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 P
Lähtöaika oli
12:38
K31
Vyöhyke B
B
Kotkantie P
Lähtöaika oli
12:39
K302
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Keskussairaala pohjoiseen
Lähtöaika oli
12:42
K304
Vyöhyke B
B
Kotkantie Allintie pohjoiseen
Lähtöaika oli
12:43
K305
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, Kotkantie pohjoiseen
Lähtöaika oli
12:43
K320
Vyöhyke B
B
Kotkantie 60 P
Lähtöaika oli
12:44
K326
Vyöhyke B
B
Jylppy th P
Lähtöaika oli
12:45
K335
Vyöhyke B
B
Huumantie P
Lähtöaika oli
12:46
K337
Vyöhyke B
B
Kyminlinna Kyminlinnantie Karhulaan
Lähtöaika oli
12:46
K605
Vyöhyke B
B
Turvalantie P
Lähtöaika oli
12:47
K610
Vyöhyke B
B
Turvalantie P
Lähtöaika oli
12:47
K612
Vyöhyke B
B
Turvalantie P
Lähtöaika oli
12:48
K613
Vyöhyke B
B
Turvalantie P
Lähtöaika oli
12:48
K615
Vyöhyke B
B
Kymintie L
Lähtöaika oli
12:49
K646
Vyöhyke B
B
Koivulantie L
Lähtöaika oli
12:49
K619
Vyöhyke B
B
Puolukkapolku L
Lähtöaika oli
12:50
K622
Vyöhyke B
B
Ylätalonpolku L
Lähtöaika oli
12:50
K624
Vyöhyke B
B
Koivulan koulu
Lähtöaika oli
12:51
K625
Vyöhyke B
B
Kotipolku I
Lähtöaika oli
12:52
K623
Vyöhyke B
B
Juhaninkatu
Lähtöaika oli
12:53
K621
Vyöhyke B
B
Koivulantie I
Lähtöaika oli
12:54
K620
Vyöhyke B
B
Kymintie P
Lähtöaika oli
12:55
K645
Vyöhyke B
B
Kymintie P
Lähtöaika oli
12:56
K627
Vyöhyke B
B
Kymintie 238 P
Lähtöaika oli
12:58
K628
Vyöhyke B
B
Kymintie 300 P
Lähtöaika oli
12:59
K631
Vyöhyke B
B
Kymintie 320 I
Lähtöaika oli
13:01
K634
Vyöhyke B
B
Karellintie th P
Lähtöaika oli
13:02
K813
Vyöhyke B
B
Karhulantie 134 E
Lähtöaika oli
13:03
K811
Vyöhyke B
B
Karhulantie 100 E
Lähtöaika oli
13:04
K809
Vyöhyke B
B
Karhulantie 78 E
Lähtöaika oli
13:06
K807
Vyöhyke B
B
Karhulantie E
Lähtöaika oli
13:07
K805
Vyöhyke B
B
Karhulantie 46
Lähtöaika oli
13:08
K880V
Vyöhyke B
B
Vallesmanninkatu E
Lähtöaika oli
13:09
K803
Vyöhyke B
B
Karhula linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:11
K1200
Vyöhyke B
B