This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 79
79
Hamina Alakaupunki
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Rantahaka, Haminantie 261 itään
➔
Hamina Alakaupunki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Rantahaka, Haminantie 261 itään
Lähtöaika oli
06:10
K1001
Vyöhyke B
B
Helsingintie ( I ) (Kelkant)
Lähtöaika oli
06:10
Vyöhyke C
C
Helsingintie / Mutasuontie (I)
Lähtöaika oli
06:11
Vyöhyke C
C
Helsingintie / Salmintie ( I )
Lähtöaika oli
06:11
Vyöhyke C
C
Mäkeläntie 39(Virtuaali)
Lähtöaika oli
06:12
Vyöhyke C
C
Muurastie (Venemestarintie)
Lähtöaika oli
06:13
Vyöhyke C
C
Muurastie (Rysäkuja)
Lähtöaika oli
06:13
Vyöhyke C
C
Muurastie (Joukonkuja)
Lähtöaika oli
06:13
Vyöhyke C
C
Mäkelänkankaantie th ( I)
Lähtöaika oli
06:15
Vyöhyke C
C
Purotie th ( I)
Lähtöaika oli
06:15
Vyöhyke C
C
Reitkallintie th ( I)
Lähtöaika oli
06:17
Vyöhyke C
C
Summantie th ( I)
Lähtöaika oli
06:17
Vyöhyke C
C
Helsingintie/ Summanlahdent ( I)
Lähtöaika oli
06:18
Vyöhyke C
C
Tenkkiilintie E
Lähtöaika oli
06:18
Vyöhyke C
C
Ajuksentie th E
Lähtöaika oli
06:19
Vyöhyke C
C
Mestarinpolku th E
Lähtöaika oli
06:19
Vyöhyke C
C
Pähkinätie th E
Lähtöaika oli
06:20
Vyöhyke C
C
Ensontien th E
Lähtöaika oli
06:22
Vyöhyke C
C
Bernerintie th I
Lähtöaika oli
06:22
Vyöhyke C
C
Kuunarikatu (I)
Lähtöaika oli
06:23
Vyöhyke C
C
Hillontie ( I )
Lähtöaika oli
06:24
Vyöhyke C
C
Pajamäentie th P
Lähtöaika oli
06:25
Vyöhyke C
C
Syväsatamantie th P
Lähtöaika oli
06:27
Vyöhyke C
C
Syväsatamantie P
Lähtöaika oli
06:28
Vyöhyke C
C
Vanha Viipurintie Ilveskalliontie
Lähtöaika oli
06:32
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Vanha Viipurintie)
Lähtöaika oli
06:33
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Voudinpolku)
Lähtöaika oli
06:33
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Kanttorinpolku)
Lähtöaika oli
06:34
Vyöhyke C
C
Ruissalontie yläkoulu(E)
Lähtöaika oli
06:35
Vyöhyke C
C
Ruissalontie (Meruksentie) ( E)
Lähtöaika oli
06:36
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Korjaamotie) ( I )
Lähtöaika oli
06:38
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Rälssimiehentie)
Lähtöaika oli
06:39
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Kotilopolku)(I)
Lähtöaika oli
06:41
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Virrantie)
Lähtöaika oli
06:42
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie terveyskeskus (E)
Lähtöaika oli
06:44
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Pursimiehenkatu) ( I )
Lähtöaika oli
06:45
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Ludvikinkatu)( I )
Lähtöaika oli
06:47
Vyöhyke C
C
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
06:50
Vyöhyke C
C
Haminan tori( L-A -asemalta)
Lähtöaika oli
06:50
Vyöhyke C
C
Maariankatu Oikeustalo (torilta)
Lähtöaika oli
06:51
Vyöhyke C
C
Alakaupunki, Ammattiopisto (keskustasta)
Lähtöaika oli
06:54
Vyöhyke C
C
Annankatu 2
Lähtöaika oli
06:55
Vyöhyke C
C