This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 79
79
Rantahaka
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Alakaupunki, Ammattiopisto(LA-asemalle)
➔
Rantahaka
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Alakaupunki, Ammattiopisto(LA-asemalle)
Lähtöaika oli
11:15
Vyöhyke C
C
Maariankatu Oikeustalo (torille)
Lähtöaika oli
11:17
Vyöhyke C
C
Haminan tori ( L-A-asemalle)
Lähtöaika oli
11:18
Vyöhyke C
C
Hamina LA-as Päätepysäkki
Lähtöaika oli
11:18
Vyöhyke C
C
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
11:20
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Ludvikinkatu)( L)
Lähtöaika oli
11:20
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Puusepänkatu) ( L )
Lähtöaika oli
11:21
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie terveyskeskus ( P)
Lähtöaika oli
11:22
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Ajurinkatu)
Lähtöaika oli
11:23
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Näkinkuja)
Lähtöaika oli
11:23
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Simpukkatie)
Lähtöaika oli
11:24
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Korjaamotie) ( L )
Lähtöaika oli
11:25
Vyöhyke C
C
Vanha Viipurintie Ilveskalliontie
Lähtöaika oli
11:26
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Vanha Viipurintie)
Lähtöaika oli
11:27
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Voudinpolku)
Lähtöaika oli
11:27
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Kanttorinpolku)
Lähtöaika oli
11:28
Vyöhyke C
C
Ruissalontie yläkoulu(E)
Lähtöaika oli
11:28
Vyöhyke C
C
Ruissalontie (Meruksentie) ( E)
Lähtöaika oli
11:29
Vyöhyke C
C
Syväsatamantie E
Lähtöaika oli
11:32
Vyöhyke C
C
Syväsatamantie th E
Lähtöaika oli
11:33
Vyöhyke C
C
Ensontie (Syväsatamantie)
Lähtöaika oli
11:35
Vyöhyke C
C
Hillontie ( L )
Lähtöaika oli
11:36
Vyöhyke C
C
Ensontie ( L)
Lähtöaika oli
11:37
Vyöhyke C
C
Bernerintie th L
Lähtöaika oli
11:37
Vyöhyke C
C
Ensontie th P
Lähtöaika oli
11:38
Vyöhyke C
C
Pähkinätie th P
Lähtöaika oli
11:40
Vyöhyke C
C
Mestarinpolku th P
Lähtöaika oli
11:41
Vyöhyke C
C
Ajuksentie th P
Lähtöaika oli
11:41
Vyöhyke C
C
Tenkkiilintie P
Lähtöaika oli
11:42
Vyöhyke C
C
Tenkkiilintie th ( L)
Lähtöaika oli
11:42
Vyöhyke C
C
Helsingintie/ Summanlahdent ( L)
Lähtöaika oli
11:43
Vyöhyke C
C
Summantie th ( L)
Lähtöaika oli
11:44
Vyöhyke C
C
Reitkallintie th ( L)
Lähtöaika oli
11:45
Vyöhyke C
C
Purotie th (L)
Lähtöaika oli
11:47
Vyöhyke C
C
Mäkelänkankaantie th ( L )
Lähtöaika oli
11:48
Vyöhyke C
C
Vältie th ( L)
Lähtöaika oli
11:49
Vyöhyke C
C
Muurastie (Venemestarintie)
Lähtöaika oli
11:51
Vyöhyke C
C
Muurastie (Rysäkuja)
Lähtöaika oli
11:52
Vyöhyke C
C
Muurastie (Joukonkuja)
Lähtöaika oli
11:53
Vyöhyke C
C
Muuraskalliontie (Vapakuja)
Lähtöaika oli
11:53
Vyöhyke C
C
Muuraskalliontie (Tallikivenkuja)
Lähtöaika oli
11:54
Vyöhyke C
C
Helsingintie / Salmintie ( L)
Lähtöaika oli
11:56
Vyöhyke C
C
Juholantie 66 ( L)
Lähtöaika oli
11:57
Vyöhyke C
C
Helsingintie(L)(Kelkant)
Lähtöaika oli
11:57
Vyöhyke C
C
Rantahaka, länteen
Lähtöaika oli
12:00
K1003
Vyöhyke B
B