This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 77ely
77ELY
Pyötsaari
Linjan 77ELY vuorojen 7:10 ja 16:10 seuranta ei näy reittioppaassa
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Hamina linja-autoasema
➔
Pyötsaari
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:10
Vyöhyke C
C
Haminan tori( L-A -asemalta)
Lähtöaika oli
13:10
Vyöhyke C
C
Maariankatu Oikeustalo (torilta)
Lähtöaika oli
13:11
Vyöhyke C
C
Alakaupunki, Ammattiopisto (keskustasta)
Lähtöaika oli
13:12
Vyöhyke C
C
Annankatu 2
Lähtöaika oli
13:13
Vyöhyke C
C
Kekkosenkatu (Kalevankatu)
Lähtöaika oli
13:14
Vyöhyke C
C
Kekkosenkatu 12
Lähtöaika oli
13:14
Vyöhyke C
C
Vilniementie
Lähtöaika oli
13:15
Vyöhyke C
C
Vasteeni P
Lähtöaika oli
13:19
Vyöhyke C
C
Heikklilä I
Lähtöaika oli
13:20
Vyöhyke C
C
Kylärannantie th E
Lähtöaika oli
13:21
Vyöhyke C
C
Pitkäthiekat th I
Lähtöaika oli
13:21
Vyöhyke C
C
Vilniementie 459
Lähtöaika oli
13:23
Vyöhyke C
C
Museotie 563
Lähtöaika oli
13:28
Vyöhyke C
C
Museotie 624
Lähtöaika oli
13:29
Vyöhyke C
C
Museotie 701
Lähtöaika oli
13:31
Vyöhyke C
C
Museotie 759
Lähtöaika oli
13:32
Vyöhyke C
C
Museotie 803
Lähtöaika oli
13:33
Vyöhyke C
C
Museotie 864
Lähtöaika oli
13:33
Vyöhyke C
C
Museotie Pyötsaaren risteys
Lähtöaika oli
13:35
Vyöhyke C
C