This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kotkan keskusta( linja-autoasema)
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Karhula Vesitorninkatu pohjoiseen
➔
Kotkan keskusta( linja-autoasema)
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Karhula Vesitorninkatu pohjoiseen
Lähtöaika oli
11:55
K401
Vyöhyke B
B
Pajamäenkatu P
Lähtöaika oli
11:56
K804
Vyöhyke B
B
Karhulantie P
Lähtöaika oli
11:57
K806
Vyöhyke B
B
Kanta-Marttilankuja P
Lähtöaika oli
11:58
K808
Vyöhyke B
B
Karhulantie 100 P
Lähtöaika oli
11:59
K810
Vyöhyke B
B
Karhulantie 142 P
Lähtöaika oli
11:59
K812
Vyöhyke B
B
Karellintie th E
Lähtöaika oli
12:00
K814
Vyöhyke B
B
Kymintie 312 L
Lähtöaika oli
12:01
K632
Vyöhyke B
B
Kymintie 292 E
Lähtöaika oli
12:02
K630
Vyöhyke B
B
Kymintie 236 E
Lähtöaika oli
12:03
K629
Vyöhyke B
B
Kymintie E
Lähtöaika oli
12:03
K626
Vyöhyke B
B
Kalevantie I
Lähtöaika oli
12:04
K644
Vyöhyke B
B
Turvalantie E
Lähtöaika oli
12:04
K614
Vyöhyke B
B
Turvalantie E
Lähtöaika oli
12:05
K611
Vyöhyke B
B
Turvalantie E
Lähtöaika oli
12:05
K609
Vyöhyke B
B
Turvalantie th L
Lähtöaika oli
12:06
K607
Vyöhyke B
B
Kyminlinna Kotkan suunta E
Lähtöaika oli
12:07
K606
Vyöhyke B
B
Huumantie E
Lähtöaika oli
12:09
K336
Vyöhyke B
B
Jylppy th E
Lähtöaika oli
12:10
K334
Vyöhyke B
B
Kotkantie-Keisarinmajantie risteys E
Lähtöaika oli
12:11
K325
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, Kotkantie etelään
Lähtöaika oli
12:13
K318
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Allintie etelään
Lähtöaika oli
12:14
K306
Vyöhyke B
B
Kotkantie Keskussairaala etelään
Lähtöaika oli
12:15
K303
Vyöhyke B
B
Kotkantie E
Lähtöaika oli
12:15
K301
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 E
Lähtöaika oli
12:16
K32
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie keskustaan
Lähtöaika oli
12:18
K30
Vyöhyke B
B
Kotkantie 1 Rautatieasema keskustaan
Lähtöaika oli
12:19
K27
Vyöhyke B
B
Korkeavuorenkatu 10 L
Lähtöaika oli
12:20
K8
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
12:21
K9
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
12:22
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
12:23
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
12:24
K2
Vyöhyke B
B
Kotka Norskankatu päätepysäkki
Lähtöaika oli
12:25
K39
Vyöhyke B
B