This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kotkan keskusta( linja-autoasema)
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Karhula Vesitorninkatu pohjoiseen
➔
Kotkan keskusta( linja-autoasema)
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Karhula Vesitorninkatu pohjoiseen
Lähtöaika oli
10:15
K401
Vyöhyke B
B
Pajamäenkatu P
Lähtöaika oli
10:16
K804
Vyöhyke B
B
Karhulantie P
Lähtöaika oli
10:17
K806
Vyöhyke B
B
Kanta-Marttilankuja P
Lähtöaika oli
10:18
K808
Vyöhyke B
B
Karhulantie 100 P
Lähtöaika oli
10:19
K810
Vyöhyke B
B
Karhulantie 142 P
Lähtöaika oli
10:19
K812
Vyöhyke B
B
Karellintie th E
Lähtöaika oli
10:20
K814
Vyöhyke B
B
Kymintie 312 L
Lähtöaika oli
10:21
K632
Vyöhyke B
B
Kymintie 292 E
Lähtöaika oli
10:22
K630
Vyöhyke B
B
Kymintie 236 E
Lähtöaika oli
10:23
K629
Vyöhyke B
B
Kymintie E
Lähtöaika oli
10:23
K626
Vyöhyke B
B
Kalevantie I
Lähtöaika oli
10:24
K644
Vyöhyke B
B
Turvalantie E
Lähtöaika oli
10:24
K614
Vyöhyke B
B
Turvalantie E
Lähtöaika oli
10:25
K611
Vyöhyke B
B
Turvalantie E
Lähtöaika oli
10:25
K609
Vyöhyke B
B
Turvalantie th L
Lähtöaika oli
10:26
K607
Vyöhyke B
B
Kyminlinna Kotkan suunta E
Lähtöaika oli
10:27
K606
Vyöhyke B
B
Huumantie E
Lähtöaika oli
10:29
K336
Vyöhyke B
B
Jylppy th E
Lähtöaika oli
10:30
K334
Vyöhyke B
B
Kotkantie-Keisarinmajantie risteys E
Lähtöaika oli
10:31
K325
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, Kotkantie etelään
Lähtöaika oli
10:33
K318
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Allintie etelään
Lähtöaika oli
10:34
K306
Vyöhyke B
B
Kotkantie Keskussairaala etelään
Lähtöaika oli
10:35
K303
Vyöhyke B
B
Kotkantie E
Lähtöaika oli
10:35
K301
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 E
Lähtöaika oli
10:36
K32
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie keskustaan
Lähtöaika oli
10:38
K30
Vyöhyke B
B
Kotkantie 1 Rautatieasema keskustaan
Lähtöaika oli
10:39
K27
Vyöhyke B
B
Korkeavuorenkatu 10 L
Lähtöaika oli
10:40
K8
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
10:41
K9
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
10:42
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
10:43
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
10:44
K2
Vyöhyke B
B
Kotka Norskankatu päätepysäkki
Lähtöaika oli
10:45
K39
Vyöhyke B
B