This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi p071
P071
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hamina linja-autoasema
➔
Hamina LA-as Päätepysäkki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
09:55
Vyöhyke C
C
Kanuuna (palvelulinja)
Lähtöaika oli
09:55
Vyöhyke C
C
Haminan tori( L-A -asemalta)
Lähtöaika oli
09:56
Vyöhyke C
C
S-Market
Lähtöaika oli
09:56
Vyöhyke C
C
Varvinkatu
Lähtöaika oli
10:01
Vyöhyke C
C
Lastaajankatu
Lähtöaika oli
10:03
Vyöhyke C
C
Saarenkatu
Lähtöaika oli
10:06
Vyöhyke C
C
Helsingintie Pitäjänsaari (L)
Lähtöaika oli
10:09
Vyöhyke C
C
Helsingintie Kotisaari (L)
Lähtöaika oli
10:11
Vyöhyke C
C
Helsingintie Jamilahti(L)
Lähtöaika oli
10:13
Vyöhyke C
C
Syväsatamantie E
Lähtöaika oli
10:15
Vyöhyke C
C
Metsämäentie
Lähtöaika oli
10:18
Vyöhyke C
C
Tuppurakatu
Lähtöaika oli
10:20
Vyöhyke C
C
Riekontie (Pääskyntie)
Lähtöaika oli
10:22
Vyöhyke C
C
Vanha Viipurintie Ilveskalliontie
Lähtöaika oli
10:24
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Vanha Viipurintie)
Lähtöaika oli
10:27
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Kanttorinpolku)
Lähtöaika oli
10:29
Vyöhyke C
C
Ruissalontie yläkoulu(E)
Lähtöaika oli
10:32
Vyöhyke C
C
Ruissalontie (Meruksentie) ( E)
Lähtöaika oli
10:35
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Korjaamotie) ( I )
Lähtöaika oli
10:37
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Rälssimiehentie)
Lähtöaika oli
10:40
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Kotilopolku)(I)
Lähtöaika oli
10:43
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Virrantie)
Lähtöaika oli
10:46
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie terveyskeskus (E)
Lähtöaika oli
10:48
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Pursimiehenkatu) ( I )
Lähtöaika oli
10:51
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Ludvikinkatu)( I )
Lähtöaika oli
10:53
Vyöhyke C
C
Hamina LA-as Päätepysäkki
Lähtöaika oli
10:55
Vyöhyke C
C