This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi p071
P071
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hamina linja-autoasema
➔
Hamina LA-as Päätepysäkki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
07:05
Vyöhyke C
C
Kanuuna (palvelulinja)
Lähtöaika oli
07:05
Vyöhyke C
C
Haminan tori( L-A -asemalta)
Lähtöaika oli
07:06
Vyöhyke C
C
S-Market
Lähtöaika oli
07:06
Vyöhyke C
C
Varvinkatu
Lähtöaika oli
07:11
Vyöhyke C
C
Lastaajankatu
Lähtöaika oli
07:13
Vyöhyke C
C
Saarenkatu
Lähtöaika oli
07:16
Vyöhyke C
C
Helsingintie Pitäjänsaari (L)
Lähtöaika oli
07:19
Vyöhyke C
C
Helsingintie Kotisaari (L)
Lähtöaika oli
07:21
Vyöhyke C
C
Helsingintie Jamilahti(L)
Lähtöaika oli
07:23
Vyöhyke C
C
Syväsatamantie E
Lähtöaika oli
07:25
Vyöhyke C
C
Metsämäentie
Lähtöaika oli
07:28
Vyöhyke C
C
Tuppurakatu
Lähtöaika oli
07:30
Vyöhyke C
C
Riekontie (Pääskyntie)
Lähtöaika oli
07:32
Vyöhyke C
C
Vanha Viipurintie Ilveskalliontie
Lähtöaika oli
07:34
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Vanha Viipurintie)
Lähtöaika oli
07:37
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Kanttorinpolku)
Lähtöaika oli
07:39
Vyöhyke C
C
Ruissalontie yläkoulu(E)
Lähtöaika oli
07:42
Vyöhyke C
C
Ruissalontie (Meruksentie) ( E)
Lähtöaika oli
07:45
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Korjaamotie) ( I )
Lähtöaika oli
07:47
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Rälssimiehentie)
Lähtöaika oli
07:50
Vyöhyke C
C
Salmenvirrantie (Kotilopolku)(I)
Lähtöaika oli
07:53
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Virrantie)
Lähtöaika oli
07:56
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie terveyskeskus (E)
Lähtöaika oli
07:58
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Pursimiehenkatu) ( I )
Lähtöaika oli
08:01
Vyöhyke C
C
Mannerheimintie (Ludvikinkatu)( I )
Lähtöaika oli
08:03
Vyöhyke C
C
Hamina LA-as Päätepysäkki
Lähtöaika oli
08:05
Vyöhyke C
C