This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi p070
P070
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hamina linja-autoasema
➔
Hamina LA-as Päätepysäkki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:05
Vyöhyke C
C
Haminan tori( L-A -asemalta)
Lähtöaika oli
05:06
Vyöhyke C
C
Merikatu ( Länteen)
Lähtöaika oli
05:06
Vyöhyke C
C
Helsingintie Pitäjänsaari (L)
Lähtöaika oli
05:07
Vyöhyke C
C
Helsingintie Kotisaari (L)
Lähtöaika oli
05:08
Vyöhyke C
C
Helsingintie Jamilahti(L)
Lähtöaika oli
05:09
Vyöhyke C
C
Syväsatamantie E
Lähtöaika oli
05:10
Vyöhyke C
C
Syväsatamantie th E
Lähtöaika oli
05:11
Vyöhyke C
C
Hamina Satamaporttitalo( Virtuaali )
Lähtöaika oli
05:12
Vyöhyke C
C
Pajamäentie th P
Lähtöaika oli
05:12
Vyöhyke C
C
Hillontie Kyntömiehentie
Lähtöaika oli
05:13
Vyöhyke C
C
Bernerintie th L
Lähtöaika oli
05:14
Vyöhyke C
C
Ensontie th P
Lähtöaika oli
05:15
Vyöhyke C
C
Karhunpolku (Mirjantie)
Lähtöaika oli
05:16
Vyöhyke C
C
Karhunpolku (Karhunkierros)
Lähtöaika oli
05:17
Vyöhyke C
C
Murtalhontie 24
Lähtöaika oli
05:18
Vyöhyke C
C
Murtalhontie (Yhdystie)
Lähtöaika oli
05:19
Vyöhyke C
C
Mestarinpolku th P
Lähtöaika oli
05:20
Vyöhyke C
C
Ajuksentie th P
Lähtöaika oli
05:21
Vyöhyke C
C
Tenkkiilintie P
Lähtöaika oli
05:22
Vyöhyke C
C
Tenkkiilintie th ( L)
Lähtöaika oli
05:23
Vyöhyke C
C
Helsingintie/ Summanlahdent ( L)
Lähtöaika oli
05:24
Vyöhyke C
C
Summa P
Lähtöaika oli
05:25
Vyöhyke C
C
Paavonpolku 17
Lähtöaika oli
05:26
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Vanha Viipurintie)
Lähtöaika oli
05:27
Vyöhyke C
C
Suosillantie (Kanttorinpolku)
Lähtöaika oli
05:28
Vyöhyke C
C
Ruissalontie yläkoulu(E)
Lähtöaika oli
05:30
Vyöhyke C
C
Ruissalontie (Meruksentie) ( E)
Lähtöaika oli
05:31
Vyöhyke C
C
Riekontie (Pääskyntie)
Lähtöaika oli
05:32
Vyöhyke C
C
Kurkitie
Lähtöaika oli
05:33
Vyöhyke C
C
Tuppurakatu
Lähtöaika oli
05:34
Vyöhyke C
C
Syväsatamantie P
Lähtöaika oli
05:35
Vyöhyke C
C
Helsingintie Jamilahti(I)
Lähtöaika oli
05:36
Vyöhyke C
C
Helsingintie Kotisaari (I)
Lähtöaika oli
05:37
Vyöhyke C
C
Helsingintie Pitäjänsaari (I)
Lähtöaika oli
05:38
Vyöhyke C
C
Merikatu(Itään)
Lähtöaika oli
05:38
Vyöhyke C
C
Haminan tori ( L-A-asemalle)
Lähtöaika oli
05:40
Vyöhyke C
C
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:41
Vyöhyke C
C