This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi p014
P014
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppakatu Hyvätuuli
➔
Kotka Norskankatu lähtölaiturit
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kauppakatu Hyvätuuli
Lähtöaika oli
09:05
K51V
Vyöhyke B
B
Gutzeitintie
Lähtöaika oli
09:07
K50V
Vyöhyke B
B
Puistotie 4 E
Lähtöaika oli
09:10
K15
Vyöhyke B
B
Haukkavuorenkatu 20 P
Lähtöaika oli
09:11
K12
Vyöhyke B
B
Hirssaarentie 4 P
Lähtöaika oli
09:13
K150
Vyöhyke B
B
Hirssaari Merituulentie 155 länteen
Lähtöaika oli
09:14
K102
Vyöhyke B
B
Merituulentie 213 L
Lähtöaika oli
09:15
K147
Vyöhyke B
B
Merituulentie 259 E
Lähtöaika oli
09:16
K105
Vyöhyke B
B
Ristiniementie L
Lähtöaika oli
09:18
K140
Vyöhyke B
B
Rajakalliontie/Merituulentie länteen
Lähtöaika oli
09:19
K148
Vyöhyke B
B
Lavakalliontie P
Lähtöaika oli
09:20
K144
Vyöhyke B
B
Pitkäkalliontie P
Lähtöaika oli
09:21
K142
Vyöhyke B
B
Ruukinmaanpolku P
Lähtöaika oli
09:22
K130
Vyöhyke B
B
Varsanniementie I
Lähtöaika oli
09:23
K132
Vyöhyke B
B
Toistenpolku I
Lähtöaika oli
09:24
K134
Vyöhyke B
B
Mussalontie - Vasikkaniemi pohjoiseen
Lähtöaika oli
09:25
K137
Vyöhyke B
B
Peltolantie L
Lähtöaika oli
09:26
K244
Vyöhyke B
B
Heponiementie L
Lähtöaika oli
09:27
K209
Vyöhyke B
B
Lohniementie P
Lähtöaika oli
09:28
K211
Vyöhyke B
B
Hiidenrinne Karhuvuorikoti
Lähtöaika oli
09:29
K260V
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Loitsutie pohjoiseen
Lähtöaika oli
09:32
K218
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Velhontie pohjoiseen
Lähtöaika oli
09:33
K221
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Lehtikuusentie pohjoiseen
Lähtöaika oli
09:34
K222
Vyöhyke B
B
Korpikuusentie I
Lähtöaika oli
09:35
K229
Vyöhyke B
B
Aittakorventie I
Lähtöaika oli
09:36
K231
Vyöhyke B
B
Mussalontie P
Lähtöaika oli
09:37
K234
Vyöhyke B
B
Mussalontiie,Sutela kauppakeskus
Lähtöaika oli
09:38
K570V
Vyöhyke B
B
Sutela Mussalontie 18 etelään
Lähtöaika oli
09:42
K542
Vyöhyke B
B
Metsämiehentie E
Lähtöaika oli
09:43
K232
Vyöhyke B
B
Lankilantie E
Lähtöaika oli
09:45
K236
Vyöhyke B
B
Niskoonpolku E
Lähtöaika oli
09:46
K238
Vyöhyke B
B
Sulunpääntie E
Lähtöaika oli
09:47
K246
Vyöhyke B
B
Langinkoskentie I
Lähtöaika oli
09:48
K240
Vyöhyke B
B
Xamk Langinkoskentie itään
Lähtöaika oli
09:49
K315
Vyöhyke B
B
Naakantie P
Lähtöaika oli
09:50
K339
Vyöhyke B
B
Satakielentie P
Lähtöaika oli
09:51
K338
Vyöhyke B
B
Allintie P
Lähtöaika oli
09:52
K322
Vyöhyke B
B
Närhintie 2
Lähtöaika oli
09:53
K361V
Vyöhyke B
B
Allintie 53 E
Lähtöaika oli
09:54
K321
Vyöhyke B
B
Allintie 45 E
Lähtöaika oli
09:55
K342
Vyöhyke B
B
Allintie 23 E
Lähtöaika oli
09:56
K312
Vyöhyke B
B
Allintie 7 I
Lähtöaika oli
09:57
K309
Vyöhyke B
B
Allintie I
Lähtöaika oli
09:58
K307
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Allintie etelään
Lähtöaika oli
09:59
K306
Vyöhyke B
B
Kotkantie Keskussairaala etelään
Lähtöaika oli
10:00
K303
Vyöhyke B
B
Ruununmaankatu 16
Lähtöaika oli
10:03
K52V
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 E
Lähtöaika oli
10:04
K32
Vyöhyke B
B
Valkamakatu 13
Lähtöaika oli
10:05
K53V
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie keskustaan
Lähtöaika oli
10:06
K30
Vyöhyke B
B
Kotkantie 1 Rautatieasema keskustaan
Lähtöaika oli
10:07
K27
Vyöhyke B
B
Korkeavuorenkatu 10 L
Lähtöaika oli
10:08
K8
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
10:09
K9
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
10:10
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
10:11
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
10:12
K2
Vyöhyke B
B
Kotka Norskankatu lähtölaiturit
Lähtöaika oli
10:13
K1
Vyöhyke B
B