This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 27
27
Kotkan keskusta
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kotka Norskankatu lähtölaiturit
➔
Kotkan keskusta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Ristiniementie L
Lähtöaika oli
03:40
K140
Vyöhyke B
B
Jänskäntie L
Lähtöaika oli
03:41
K149
Vyöhyke B
B
Rajakalliontie/Merituulentie länteen
Lähtöaika oli
03:42
K148
Vyöhyke B
B
Lavakalliontie P
Lähtöaika oli
03:43
K144
Vyöhyke B
B
Pitkäkalliontie P
Lähtöaika oli
03:44
K142
Vyöhyke B
B
Ruukinmaanpolku P
Lähtöaika oli
03:45
K130
Vyöhyke B
B
Varsanniementie I
Lähtöaika oli
03:45
K132
Vyöhyke B
B
Toistenpolku I
Lähtöaika oli
03:46
K134
Vyöhyke B
B
Mussalontie - Vasikkaniemi pohjoiseen
Lähtöaika oli
03:46
K137
Vyöhyke B
B
Peltolantie L
Lähtöaika oli
03:48
K244
Vyöhyke B
B
Heponiementie L
Lähtöaika oli
03:48
K209
Vyöhyke B
B
Lohniementie P
Lähtöaika oli
03:49
K211
Vyöhyke B
B
Karhuvuorentie L
Lähtöaika oli
03:50
K214
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Loitsutie pohjoiseen
Lähtöaika oli
03:52
K218
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Velhontie pohjoiseen
Lähtöaika oli
03:53
K221
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Lehtikuusentie pohjoiseen
Lähtöaika oli
03:53
K222
Vyöhyke B
B
Aittapolku
Lähtöaika oli
03:53
K225
Vyöhyke B
B
Korpikuusentie I
Lähtöaika oli
03:54
K229
Vyöhyke B
B
Aittakorventie I
Lähtöaika oli
03:55
K231
Vyöhyke B
B
Lankilantie E
Lähtöaika oli
03:56
K236
Vyöhyke B
B
Niskoonpolku E
Lähtöaika oli
03:56
K238
Vyöhyke B
B
Sulunpääntie E
Lähtöaika oli
03:58
K246
Vyöhyke B
B
Langinkoskentie I
Lähtöaika oli
03:58
K240
Vyöhyke B
B
Xamk Langinkoskentie itään
Lähtöaika oli
03:59
K315
Vyöhyke B
B
Langinkosken koulu itään
Lähtöaika oli
04:00
K317
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, Kotkantie etelään
Lähtöaika oli
04:01
K318
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Allintie etelään
Lähtöaika oli
04:02
K306
Vyöhyke B
B
Kotkantie Keskussairaala etelään
Lähtöaika oli
04:04
K303
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie keskustaan
Lähtöaika oli
04:08
K30
Vyöhyke B
B
Kotkantie 1 Rautatieasema keskustaan
Lähtöaika oli
04:09
K27
Vyöhyke B
B
Korkeavuorenkatu 10 L
Lähtöaika oli
04:09
K8
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
04:10
K9
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
04:11
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
04:12
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
04:12
K2
Vyöhyke B
B
Kotka Norskankatu päätepysäkki
Lähtöaika oli
04:13
K39
Vyöhyke B
B