This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 27
27
Mussalo
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kotka Ruukinkatu 13 E
➔
Mussalo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kotka Ruukinkatu 13 E
Lähtöaika oli
12:44
K16
Vyöhyke B
B
Kirkkokatu 8 Kauppatori
Lähtöaika oli
12:45
K3
Vyöhyke B
B
Kirkkokatu 26 Kotkan kirkko Länteen
Lähtöaika oli
12:47
K5
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
12:48
K9
Vyöhyke B
B
Puistotie 4 E
Lähtöaika oli
12:48
K15
Vyöhyke B
B
Kuusisenkatu E
Lähtöaika oli
12:49
K40
Vyöhyke B
B
Haukkavuorenkatu 20 P
Lähtöaika oli
12:50
K12
Vyöhyke B
B
Hirssaari Merituulentie 155 länteen
Lähtöaika oli
12:51
K102
Vyöhyke B
B
Merituulentie 213 L
Lähtöaika oli
12:52
K147
Vyöhyke B
B
Merituulentie 259 E
Lähtöaika oli
12:53
K105
Vyöhyke B
B
Rajakalliontie/Merituulentie länteen
Lähtöaika oli
12:56
K148
Vyöhyke B
B
Lavakalliontie P
Lähtöaika oli
12:56
K144
Vyöhyke B
B
Pitkäkalliontie P
Lähtöaika oli
12:57
K142
Vyöhyke B
B
Ruukinmaanpolku P
Lähtöaika oli
12:58
K130
Vyöhyke B
B
Varsanniementie I
Lähtöaika oli
12:58
K132
Vyöhyke B
B
Toistenpolku I
Lähtöaika oli
12:59
K134
Vyöhyke B
B
Mussalontie - Vasikkaniemi pohjoiseen
Lähtöaika oli
12:59
K137
Vyöhyke B
B
Munsaarentie I
Lähtöaika oli
12:59
K206
Vyöhyke B
B
Munsaarentie 34 I
Lähtöaika oli
13:00
K204
Vyöhyke B
B
Munsaarentie E
Lähtöaika oli
13:00
K202
Vyöhyke B
B
Munsaarentie P / kääntöpaikka
Lähtöaika oli
13:03
K201
Vyöhyke B
B
Munsaarentie P
Lähtöaika oli
13:04
K203
Vyöhyke B
B
Munsaarentie L
Lähtöaika oli
13:05
K205
Vyöhyke B
B
Peltolantie L
Lähtöaika oli
13:07
K244
Vyöhyke B
B
Heponiementie L
Lähtöaika oli
13:07
K209
Vyöhyke B
B
Lohniementie P
Lähtöaika oli
13:08
K211
Vyöhyke B
B
Karhuvuorentie L
Lähtöaika oli
13:09
K214
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Loitsutie pohjoiseen
Lähtöaika oli
13:11
K218
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Velhontie pohjoiseen
Lähtöaika oli
13:12
K221
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Lehtikuusentie pohjoiseen
Lähtöaika oli
13:12
K222
Vyöhyke B
B
Aittapolku
Lähtöaika oli
13:12
K225
Vyöhyke B
B
Korpikuusentie I
Lähtöaika oli
13:12
K229
Vyöhyke B
B
Aittakorventie I
Lähtöaika oli
13:13
K231
Vyöhyke B
B
Lankilantie E
Lähtöaika oli
13:14
K236
Vyöhyke B
B
Niskoonpolku E
Lähtöaika oli
13:14
K238
Vyöhyke B
B
Sulunpääntie E
Lähtöaika oli
13:16
K246
Vyöhyke B
B
Langinkoskentie I
Lähtöaika oli
13:16
K240
Vyöhyke B
B
Xamk Langinkoskentie itään
Lähtöaika oli
13:17
K315
Vyöhyke B
B
Langinkosken koulu itään
Lähtöaika oli
13:18
K317
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, Kotkantie etelään
Lähtöaika oli
13:19
K318
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Allintie etelään
Lähtöaika oli
13:20
K306
Vyöhyke B
B
Kotkantie Keskussairaala etelään
Lähtöaika oli
13:22
K303
Vyöhyke B
B
Kotkantie E
Lähtöaika oli
13:22
K301
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 E
Lähtöaika oli
13:22
K32
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie keskustaan
Lähtöaika oli
13:25
K30
Vyöhyke B
B
Kotkantie 1 Rautatieasema keskustaan
Lähtöaika oli
13:27
K27
Vyöhyke B
B
Korkeavuorenkatu 10 L
Lähtöaika oli
13:27
K8
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
13:28
K9
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
13:29
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
13:29
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
13:30
K2
Vyöhyke B
B
Kotka Norskankatu lähtölaiturit
Lähtöaika oli
13:30
K1
Vyöhyke B
B