This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 25y
25Y
Kotkan keskusta
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Tavastilantie 350 E
➔
Kotkan keskusta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Tavastilantie 350 E
Lähtöaika oli
15:00
K1024
Vyöhyke B
B
Tavastilantie 304 E
Lähtöaika oli
15:01
K1022
Vyöhyke B
B
Tavastilantie 230 E
Lähtöaika oli
15:01
K1016
Vyöhyke B
B
Tavastilantie 180 E
Lähtöaika oli
15:02
K1013
Vyöhyke B
B
Tavastilantie 158 E
Lähtöaika oli
15:03
K1011
Vyöhyke B
B
Tavastilantie 128 E
Lähtöaika oli
15:04
K1009
Vyöhyke B
B
Tavastilantie 66 E
Lähtöaika oli
15:04
K1056
Vyöhyke B
B
Tavastilantie 12 I
Lähtöaika oli
15:04
K1006
Vyöhyke B
B
Tavastilantie th E
Lähtöaika oli
15:05
K1005
Vyöhyke B
B
Haminantie 160 E
Lähtöaika oli
15:05
K934
Vyöhyke B
B
Jaakkola E
Lähtöaika oli
15:06
K932
Vyöhyke B
B
Marinkylä E
Lähtöaika oli
15:06
K938
Vyöhyke B
B
Ristikalliontie th E
Lähtöaika oli
15:07
K960
Vyöhyke B
B
Sinikellontie L
Lähtöaika oli
15:08
K953
Vyöhyke B
B
Klaavuntie E / Jäkälätie
Lähtöaika oli
15:09
K963
Vyöhyke B
B
Kalamiehentie L
Lähtöaika oli
15:10
K950
Vyöhyke B
B
Hiidenkirnuntie E
Lähtöaika oli
15:11
K945
Vyöhyke B
B
Talvikkitie E
Lähtöaika oli
15:11
K944
Vyöhyke B
B
Muuralankuja 41 L
Lähtöaika oli
15:12
K964
Vyöhyke B
B
Muuralankuja L
Lähtöaika oli
15:12
K942
Vyöhyke B
B
Muuralankuja 4 L
Lähtöaika oli
15:13
K941
Vyöhyke B
B
Tikankatu L
Lähtöaika oli
15:14
K413
Vyöhyke B
B
Opintokeskus Karhu E
Lähtöaika oli
15:14
K411
Vyöhyke B
B
Karhulan liikuntahalli E
Lähtöaika oli
15:15
K409
Vyöhyke B
B
Karhula Vesitorninkatu pohjoiseen
Lähtöaika oli
15:16
K401
Vyöhyke B
B
Karhula linja-autoasema
Lähtöaika oli
15:16
K1200
Vyöhyke B
B
Karhula Vesitorninkatu etelään
Lähtöaika oli
15:16
K402
Vyöhyke B
B
Kartanonkatu L
Lähtöaika oli
15:18
K449
Vyöhyke B
B
Ahlströmintie E
Lähtöaika oli
15:19
K451
Vyöhyke B
B
Ahlströmintie, Uittoväylä L
Lähtöaika oli
15:19
K452
Vyöhyke B
B
Kyminsuuntie th E
Lähtöaika oli
15:20
K639
Vyöhyke B
B
Turvalantie th L
Lähtöaika oli
15:20
K607
Vyöhyke B
B
Sutelantie 10 E (Kyminlinna/Sutelaan)
Lähtöaika oli
15:21
K652
Vyöhyke B
B
Sutelantie 82 L
Lähtöaika oli
15:21
K602
Vyöhyke B
B
Sutelantie 147 L
Lähtöaika oli
15:23
K502
Vyöhyke B
B
Sutela Mussalontie 18 etelään
Lähtöaika oli
15:23
K542
Vyöhyke B
B
Metsämiehentie E
Lähtöaika oli
15:25
K232
Vyöhyke B
B
Marjamiehentie L
Lähtöaika oli
15:26
K230
Vyöhyke B
B
Aittakorventie L
Lähtöaika oli
15:26
K228
Vyöhyke B
B
Karhuvuorentie E
Lähtöaika oli
15:27
K226
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Kumarruspuuntie etelään
Lähtöaika oli
15:27
K224
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Lehtikuusentie etelään
Lähtöaika oli
15:28
K223
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Velhontie etelään
Lähtöaika oli
15:29
K220
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Haltijantie etelään
Lähtöaika oli
15:30
K219
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Loitsutie etelään
Lähtöaika oli
15:30
K217
Vyöhyke B
B
Mahlamäentie E
Lähtöaika oli
15:31
K212
Vyöhyke B
B
Heponiementie E
Lähtöaika oli
15:32
K210
Vyöhyke B
B
Heponiementie I
Lähtöaika oli
15:33
K208
Vyöhyke B
B
Mussalontie E
Lähtöaika oli
15:34
K243
Vyöhyke B
B
Mussalontie 428 E
Lähtöaika oli
15:34
K138
Vyöhyke B
B
Mussalontie Savotta etelään
Lähtöaika oli
15:36
K136
Vyöhyke B
B
Punttelintie L
Lähtöaika oli
15:37
K133
Vyöhyke B
B
Varsanniementie E
Lähtöaika oli
15:37
K131
Vyöhyke B
B
Laaharannantie E
Lähtöaika oli
15:38
K129
Vyöhyke B
B
Hevossaarentie E
Lähtöaika oli
15:38
K143
Vyöhyke B
B
Kaskikalliontie E
Lähtöaika oli
15:39
K145
Vyöhyke B
B
Rajakalliontie/Merituulentie itään
Lähtöaika oli
15:40
K146
Vyöhyke B
B
Merituulentie 294 P
Lähtöaika oli
15:40
K112
Vyöhyke B
B
Merituulentie 227 P
Lähtöaika oli
15:40
K103
Vyöhyke B
B
Hirssaari Merituulentie 155 itään
Lähtöaika oli
15:41
K101
Vyöhyke B
B
Haukkavuorenkatu E
Lähtöaika oli
15:42
K13
Vyöhyke B
B
Kuusisenkatu I
Lähtöaika oli
15:43
K14
Vyöhyke B
B
Kuusisenkatu 5 I
Lähtöaika oli
15:44
K17
Vyöhyke B
B
Puistotie P
Lähtöaika oli
15:45
K37
Vyöhyke B
B
Koulukatu P
Lähtöaika oli
15:45
K10
Vyöhyke B
B
Koulukatu 12 P
Lähtöaika oli
15:46
K38
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
15:47
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
15:48
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
15:48
K2
Vyöhyke B
B
Kotka Norskankatu päätepysäkki
Lähtöaika oli
15:49
K39
Vyöhyke B
B