This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 25t
25T
Kotkan keskusta
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Tiutisentie L
➔
Kotkan keskusta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Tiutisentie L
Lähtöaika oli
17:58
K427
Vyöhyke B
B
Hallantie L
Lähtöaika oli
18:00
K426
Vyöhyke B
B
Hallantie P
Lähtöaika oli
18:01
K425
Vyöhyke B
B
Tehtaankatu L
Lähtöaika oli
18:02
K422
Vyöhyke B
B
Valliniemenkatu I
Lähtöaika oli
18:03
K459
Vyöhyke B
B
Valliniemenkatu I
Lähtöaika oli
18:04
K462
Vyöhyke B
B
Suulisniemenkatu itään
Lähtöaika oli
18:04
K463
Vyöhyke B
B
Kenttäkatu I
Lähtöaika oli
18:04
K464
Vyöhyke B
B
Metsäkulmankatu P
Lähtöaika oli
18:04
K465
Vyöhyke B
B
Metsäkulma - Tapiontie pohjoiseen
Lähtöaika oli
18:05
K436
Vyöhyke B
B
Östringinkatu L
Lähtöaika oli
18:05
K467
Vyöhyke B
B
Tapiontie P
Lähtöaika oli
18:06
K438
Vyöhyke B
B
Mällinmutka L
Lähtöaika oli
18:08
K441
Vyöhyke B
B
Viljonpolku L
Lähtöaika oli
18:09
K443
Vyöhyke B
B
Ratakatu P
Lähtöaika oli
18:10
K447
Vyöhyke B
B
Karhula Vesitorninkatu pohjoiseen
Lähtöaika oli
18:11
K401
Vyöhyke B
B
Karhula linja-autoasema
Lähtöaika oli
18:11
K1200
Vyöhyke B
B
Karhula Vesitorninkatu etelään
Lähtöaika oli
18:11
K402
Vyöhyke B
B
Kartanonkatu L
Lähtöaika oli
18:13
K449
Vyöhyke B
B
Ahlströmintie E
Lähtöaika oli
18:14
K451
Vyöhyke B
B
Ahlströmintie, Uittoväylä L
Lähtöaika oli
18:14
K452
Vyöhyke B
B
Kyminsuuntie th E
Lähtöaika oli
18:15
K639
Vyöhyke B
B
Turvalantie th L
Lähtöaika oli
18:15
K607
Vyöhyke B
B
Sutelantie 10 E (Kyminlinna/Sutelaan)
Lähtöaika oli
18:16
K652
Vyöhyke B
B
Sutelantie 82 L
Lähtöaika oli
18:16
K602
Vyöhyke B
B
Sutelantie 147 L
Lähtöaika oli
18:18
K502
Vyöhyke B
B
Sutela Mussalontie 18 etelään
Lähtöaika oli
18:18
K542
Vyöhyke B
B
Metsämiehentie E
Lähtöaika oli
18:20
K232
Vyöhyke B
B
Marjamiehentie L
Lähtöaika oli
18:21
K230
Vyöhyke B
B
Aittakorventie L
Lähtöaika oli
18:21
K228
Vyöhyke B
B
Karhuvuorentie E
Lähtöaika oli
18:22
K226
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Kumarruspuuntie etelään
Lähtöaika oli
18:22
K224
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Lehtikuusentie etelään
Lähtöaika oli
18:23
K223
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Velhontie etelään
Lähtöaika oli
18:24
K220
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Haltijantie etelään
Lähtöaika oli
18:25
K219
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Loitsutie etelään
Lähtöaika oli
18:25
K217
Vyöhyke B
B
Mahlamäentie E
Lähtöaika oli
18:26
K212
Vyöhyke B
B
Heponiementie E
Lähtöaika oli
18:26
K210
Vyöhyke B
B
Heponiementie I
Lähtöaika oli
18:27
K208
Vyöhyke B
B
Mussalontie E
Lähtöaika oli
18:28
K243
Vyöhyke B
B
Mussalontie 428 E
Lähtöaika oli
18:28
K138
Vyöhyke B
B
Mussalontie Savotta etelään
Lähtöaika oli
18:29
K136
Vyöhyke B
B
Punttelintie L
Lähtöaika oli
18:30
K133
Vyöhyke B
B
Varsanniementie E
Lähtöaika oli
18:31
K131
Vyöhyke B
B
Laaharannantie E
Lähtöaika oli
18:32
K129
Vyöhyke B
B
Hevossaarentie E
Lähtöaika oli
18:33
K143
Vyöhyke B
B
Kaskikalliontie E
Lähtöaika oli
18:34
K145
Vyöhyke B
B
Rajakalliontie/Merituulentie itään
Lähtöaika oli
18:35
K146
Vyöhyke B
B
Merituulentie 294 P
Lähtöaika oli
18:36
K112
Vyöhyke B
B
Merituulentie 227 P
Lähtöaika oli
18:37
K103
Vyöhyke B
B
Hirssaari Merituulentie 155 itään
Lähtöaika oli
18:40
K101
Vyöhyke B
B
Haukkavuorenkatu E
Lähtöaika oli
18:41
K13
Vyöhyke B
B
Kuusisenkatu I
Lähtöaika oli
18:42
K14
Vyöhyke B
B
Kuusisenkatu 5 I
Lähtöaika oli
18:43
K17
Vyöhyke B
B
Puistotie P
Lähtöaika oli
18:44
K37
Vyöhyke B
B
Koulukatu P
Lähtöaika oli
18:45
K10
Vyöhyke B
B
Koulukatu 12 P
Lähtöaika oli
18:46
K38
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
18:47
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
18:48
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
18:49
K2
Vyöhyke B
B
Kotka Norskankatu päätepysäkki
Lähtöaika oli
18:50
K39
Vyöhyke B
B