This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 25t
25T
Tiutinen
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kotkan linja-autoasema
➔
Tiutinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kotka Norskankatu lähtölaiturit
Lähtöaika oli
15:03
K1
Vyöhyke B
B
Kirkkokatu 8 Kauppatori
Lähtöaika oli
15:04
K3
Vyöhyke B
B
Kirkkokatu 26 Kotkan kirkko Länteen
Lähtöaika oli
15:06
K5
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
15:07
K9
Vyöhyke B
B
Puistotie 4 E
Lähtöaika oli
15:07
K15
Vyöhyke B
B
Kuusisenkatu E
Lähtöaika oli
15:08
K40
Vyöhyke B
B
Haukkavuorenkatu 20 P
Lähtöaika oli
15:09
K12
Vyöhyke B
B
Hirssaari Merituulentie 155 länteen
Lähtöaika oli
15:10
K102
Vyöhyke B
B
Merituulentie 213 L
Lähtöaika oli
15:11
K147
Vyöhyke B
B
Merituulentie 259 E
Lähtöaika oli
15:12
K105
Vyöhyke B
B
Rajakalliontie/Merituulentie länteen
Lähtöaika oli
15:15
K148
Vyöhyke B
B
Lavakalliontie P
Lähtöaika oli
15:16
K144
Vyöhyke B
B
Pitkäkalliontie P
Lähtöaika oli
15:17
K142
Vyöhyke B
B
Ruukinmaanpolku P
Lähtöaika oli
15:18
K130
Vyöhyke B
B
Varsanniementie I
Lähtöaika oli
15:19
K132
Vyöhyke B
B
Toistenpolku I
Lähtöaika oli
15:20
K134
Vyöhyke B
B
Mussalontie - Vasikkaniemi pohjoiseen
Lähtöaika oli
15:20
K137
Vyöhyke B
B
Peltolantie L
Lähtöaika oli
15:20
K244
Vyöhyke B
B
Heponiementie L
Lähtöaika oli
15:22
K209
Vyöhyke B
B
Lohniementie P
Lähtöaika oli
15:23
K211
Vyöhyke B
B
Karhuvuorentie L
Lähtöaika oli
15:23
K214
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Loitsutie pohjoiseen
Lähtöaika oli
15:26
K218
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Velhontie pohjoiseen
Lähtöaika oli
15:27
K221
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Lehtikuusentie pohjoiseen
Lähtöaika oli
15:28
K222
Vyöhyke B
B
Aittapolku
Lähtöaika oli
15:28
K225
Vyöhyke B
B
Korpikuusentie I
Lähtöaika oli
15:29
K229
Vyöhyke B
B
Aittakorventie I
Lähtöaika oli
15:30
K231
Vyöhyke B
B
Mussalontie P
Lähtöaika oli
15:30
K234
Vyöhyke B
B
Sutela Mussalontie 12 pohjoiseen
Lähtöaika oli
15:31
K545
Vyöhyke B
B
Sutelantie 138 I
Lähtöaika oli
15:32
K501
Vyöhyke B
B
Sutelantie 84 I
Lähtöaika oli
15:33
K601
Vyöhyke B
B
Sutelantie P ( Kyminlinna/ Kyminlinnaan)
Lähtöaika oli
15:34
K603
Vyöhyke B
B
Kyminlinna Kyminlinnantie Karhulaan
Lähtöaika oli
15:34
K605
Vyöhyke B
B
Turvalantie th I
Lähtöaika oli
15:35
K608
Vyöhyke B
B
Ahlströmintie, Kyminsuuntie I
Lähtöaika oli
15:35
K456
Vyöhyke B
B
Ahlströmintie I
Lähtöaika oli
15:36
K453
Vyöhyke B
B
Ahlströmintie P
Lähtöaika oli
15:36
K450
Vyöhyke B
B
Karhukuja I
Lähtöaika oli
15:37
K448
Vyöhyke B
B
Karhula Vesitorninkatu pohjoiseen
Lähtöaika oli
15:38
K401
Vyöhyke B
B
Karhula linja-autoasema
Lähtöaika oli
15:38
K1200
Vyöhyke B
B
Karhula Vesitorninkatu etelään
Lähtöaika oli
15:38
K402
Vyöhyke B
B
Ratakatu, Karhunkatu E
Lähtöaika oli
15:40
K407
Vyöhyke B
B
Rauhalan koulu I
Lähtöaika oli
15:40
K442
Vyöhyke B
B
Alhonkatu I
Lähtöaika oli
15:42
K440
Vyöhyke B
B
Tapiontie E
Lähtöaika oli
15:43
K437
Vyöhyke B
B
Metsäkulmankatu E
Lähtöaika oli
15:44
K444
Vyöhyke B
B
Metsäkulmankatu E
Lähtöaika oli
15:45
K432
Vyöhyke B
B
Aatteenkatu E
Lähtöaika oli
15:46
K430
Vyöhyke B
B
Suulisniemenkatu länteen
Lähtöaika oli
15:49
K429
Vyöhyke B
B
Valliniemenkatu L
Lähtöaika oli
15:50
K461
Vyöhyke B
B
Valliniemenkatu L
Lähtöaika oli
15:51
K460
Vyöhyke B
B
Pakinkatu E
Lähtöaika oli
15:52
K468
Vyöhyke B
B
Tehtaankatu I
Lähtöaika oli
15:53
K423
Vyöhyke B
B
Puusepänkatu E
Lähtöaika oli
15:54
K424
Vyöhyke B
B
Hallantie i
Lähtöaika oli
15:55
K457
Vyöhyke B
B
Tiutinen päätepysäkki
Lähtöaika oli
15:56
Vyöhyke B
B