This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Kotkan keskusta
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Mussalo, Rajakalliontie 12 L
➔
Kotkan keskusta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Mussalo, Rajakalliontie 12 L
Lähtöaika oli
09:00
K128
Vyöhyke B
B
Ruukinmaanpolku P
Lähtöaika oli
09:00
K130
Vyöhyke B
B
Varsanniementie I
Lähtöaika oli
09:01
K132
Vyöhyke B
B
Toistenpolku I
Lähtöaika oli
09:01
K134
Vyöhyke B
B
Mussalontie - Vasikkaniemi pohjoiseen
Lähtöaika oli
09:03
K137
Vyöhyke B
B
Peltolantie L
Lähtöaika oli
09:05
K244
Vyöhyke B
B
Heponiementie L
Lähtöaika oli
09:05
K209
Vyöhyke B
B
Lohniementie P
Lähtöaika oli
09:06
K211
Vyöhyke B
B
Karhuvuorentie L
Lähtöaika oli
09:06
K214
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Loitsutie pohjoiseen
Lähtöaika oli
09:08
K218
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Velhontie pohjoiseen
Lähtöaika oli
09:09
K221
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Lehtikuusentie pohjoiseen
Lähtöaika oli
09:10
K222
Vyöhyke B
B
Aittapolku
Lähtöaika oli
09:11
K225
Vyöhyke B
B
Korpikuusentie I
Lähtöaika oli
09:11
K229
Vyöhyke B
B
Aittakorventie I
Lähtöaika oli
09:12
K231
Vyöhyke B
B
Lankilantie E
Lähtöaika oli
09:13
K236
Vyöhyke B
B
Niskoonpolku E
Lähtöaika oli
09:14
K238
Vyöhyke B
B
Sulunpääntie E
Lähtöaika oli
09:15
K246
Vyöhyke B
B
Langinkoskentie I
Lähtöaika oli
09:15
K240
Vyöhyke B
B
Xamk Langinkoskentie itään
Lähtöaika oli
09:16
K315
Vyöhyke B
B
Langinkosken koulu itään
Lähtöaika oli
09:18
K317
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, Kotkantie etelään
Lähtöaika oli
09:18
K318
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Allintie etelään
Lähtöaika oli
09:20
K306
Vyöhyke B
B
Kotkantie Keskussairaala etelään
Lähtöaika oli
09:21
K303
Vyöhyke B
B
Kotkantie E
Lähtöaika oli
09:22
K301
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 E
Lähtöaika oli
09:23
K32
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie keskustaan
Lähtöaika oli
09:24
K30
Vyöhyke B
B
Kotkantie 1 Rautatieasema keskustaan
Lähtöaika oli
09:25
K27
Vyöhyke B
B
Korkeavuorenkatu 10 L
Lähtöaika oli
09:26
K8
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
09:27
K9
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
09:27
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
09:28
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
09:29
K2
Vyöhyke B
B
Kotka Norskankatu päätepysäkki
Lähtöaika oli
09:30
K39
Vyöhyke B
B