This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Mussalo
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kotka Norskankatu lähtölaiturit
➔
Mussalo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kotka Norskankatu lähtölaiturit
Lähtöaika oli
16:33
K1
Vyöhyke B
B
Kirkkokatu 8 Kauppatori
Lähtöaika oli
16:33
K3
Vyöhyke B
B
Kirkkokatu 26 Kotkan kirkko Länteen
Lähtöaika oli
16:34
K5
Vyöhyke B
B
Kotkantie 2 länteen (Rautatieasema)
Lähtöaika oli
16:35
K28
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie Pohjoiseen
Lähtöaika oli
16:37
K29
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 P
Lähtöaika oli
16:37
K31
Vyöhyke B
B
Kotkantie P
Lähtöaika oli
16:38
K302
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Keskussairaala pohjoiseen
Lähtöaika oli
16:39
K304
Vyöhyke B
B
Kotkantie Allintie pohjoiseen
Lähtöaika oli
16:40
K305
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, länteen
Lähtöaika oli
16:41
K319
Vyöhyke B
B
Langinkoskentie L
Lähtöaika oli
16:42
K314
Vyöhyke B
B
Xamk Langinkoskentie länteen
Lähtöaika oli
16:42
K316
Vyöhyke B
B
Langinkoskentien haara L
Lähtöaika oli
16:43
K239
Vyöhyke B
B
Koskenniskantie P
Lähtöaika oli
16:44
K247
Vyöhyke B
B
Lankilantie P
Lähtöaika oli
16:45
K237
Vyöhyke B
B
Kanasentie P
Lähtöaika oli
16:45
K248
Vyöhyke B
B
Marjamiehentie L
Lähtöaika oli
16:46
K230
Vyöhyke B
B
Aittakorventie L
Lähtöaika oli
16:47
K228
Vyöhyke B
B
Karhuvuorentie E
Lähtöaika oli
16:47
K226
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Kumarruspuuntie etelään
Lähtöaika oli
16:47
K224
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Lehtikuusentie etelään
Lähtöaika oli
16:48
K223
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Velhontie etelään
Lähtöaika oli
16:49
K220
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Haltijantie etelään
Lähtöaika oli
16:50
K219
Vyöhyke B
B
Karhuvuori Loitsutie etelään
Lähtöaika oli
16:50
K217
Vyöhyke B
B
Mahlamäentie E
Lähtöaika oli
16:51
K212
Vyöhyke B
B
Heponiementie E
Lähtöaika oli
16:52
K210
Vyöhyke B
B
Heponiementie I
Lähtöaika oli
16:53
K208
Vyöhyke B
B
Mussalontie E
Lähtöaika oli
16:54
K243
Vyöhyke B
B
Mussalontie 428 E
Lähtöaika oli
16:56
K138
Vyöhyke B
B
Mussalontie Savotta etelään
Lähtöaika oli
16:56
K136
Vyöhyke B
B
Mussalontie, Harjantauksentie E
Lähtöaika oli
16:57
K135
Vyöhyke B
B
Rajalliontie 4 L
Lähtöaika oli
16:59
K141
Vyöhyke B
B
Mussalo, Rajakalliontie 12 L
Lähtöaika oli
17:00
K128
Vyöhyke B
B