This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 1
1
Kotkan keskusta
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hamina linja-autoasema
➔
Kotkan keskusta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Hamina linja-autoasema
Lähtöaika oli
02:05
Vyöhyke C
C
Haminan tori( L-A -asemalta)
Lähtöaika oli
02:05
Vyöhyke C
C
Merikatu ( Länteen)
Lähtöaika oli
02:06
Vyöhyke C
C
Helsingintie Pitäjänsaari (L)
Lähtöaika oli
02:08
Vyöhyke C
C
Helsingintie Kotisaari (L)
Lähtöaika oli
02:09
Vyöhyke C
C
Helsingintie Jamilahti(L)
Lähtöaika oli
02:10
Vyöhyke C
C
Helsingintie 19 ( L)
Lähtöaika oli
02:12
Vyöhyke C
C
Helsingintie 37 (Narvinkatu) ( L)
Lähtöaika oli
02:12
Vyöhyke C
C
Helsingintie 47 (L)
Lähtöaika oli
02:12
Vyöhyke C
C
Tenkkiilintie th ( L)
Lähtöaika oli
02:14
Vyöhyke C
C
Helsingintie/ Summanlahdent ( L)
Lähtöaika oli
02:14
Vyöhyke C
C
Summantie th ( L)
Lähtöaika oli
02:16
Vyöhyke C
C
Reitkallintie th ( L)
Lähtöaika oli
02:17
Vyöhyke C
C
Purotie th (L)
Lähtöaika oli
02:17
Vyöhyke C
C
Mäkelänkankaantie th ( L )
Lähtöaika oli
02:17
Vyöhyke C
C
Vältie th ( L)
Lähtöaika oli
02:19
Vyöhyke C
C
Helsingintie / Salmintie ( L)
Lähtöaika oli
02:20
Vyöhyke C
C
Juholantie 66 ( L)
Lähtöaika oli
02:20
Vyöhyke C
C
Helsingintie(L)(Kelkant)
Lähtöaika oli
02:21
Vyöhyke C
C
Rantahaka, länteen
Lähtöaika oli
02:22
K1003
Vyöhyke B
B
Tavastilantie th E
Lähtöaika oli
02:22
K1005
Vyöhyke B
B
Haminantie 160 E
Lähtöaika oli
02:23
K934
Vyöhyke B
B
Jaakkola E
Lähtöaika oli
02:24
K932
Vyöhyke B
B
Marinkylä E
Lähtöaika oli
02:24
K938
Vyöhyke B
B
Keltakalliontie th E
Lähtöaika oli
02:25
K931
Vyöhyke B
B
Oravalantie th E
Lähtöaika oli
02:25
K929
Vyöhyke B
B
Ristinkalliontie L
Lähtöaika oli
02:26
K955
Vyöhyke B
B
Ristinkalliontie / Hiidenkirnuntie E
Lähtöaika oli
02:27
K911
Vyöhyke B
B
Ristinkalliontie / Hillerinkatu E
Lähtöaika oli
02:27
K909
Vyöhyke B
B
Ristinkalliontie L
Lähtöaika oli
02:27
K904
Vyöhyke B
B
Hurukselantie 48 E
Lähtöaika oli
02:28
K901
Vyöhyke B
B
Tikankatu L
Lähtöaika oli
02:28
K413
Vyöhyke B
B
Opintokeskus Karhu E
Lähtöaika oli
02:28
K411
Vyöhyke B
B
Karhulan liikuntahalli E
Lähtöaika oli
02:29
K409
Vyöhyke B
B
Karhula Vesitorninkatu pohjoiseen
Lähtöaika oli
02:30
K401
Vyöhyke B
B
Kyminlinnantie L
Lähtöaika oli
02:30
K868
Vyöhyke B
B
Raakunkuja th L
Lähtöaika oli
02:30
K641
Vyöhyke B
B
Kyminsuuntie th E
Lähtöaika oli
02:34
K639
Vyöhyke B
B
Turvalantie th L
Lähtöaika oli
02:35
K607
Vyöhyke B
B
Kyminlinna Kotkan suunta E
Lähtöaika oli
02:35
K606
Vyöhyke B
B
Huumantie E
Lähtöaika oli
02:35
K336
Vyöhyke B
B
Jylppy th E
Lähtöaika oli
02:35
K334
Vyöhyke B
B
Kotkantie-Keisarinmajantie risteys E
Lähtöaika oli
02:38
K325
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, Kotkantie etelään
Lähtöaika oli
02:40
K318
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Allintie etelään
Lähtöaika oli
02:40
K306
Vyöhyke B
B
Kotkantie Keskussairaala etelään
Lähtöaika oli
02:42
K303
Vyöhyke B
B
Kotkantie E
Lähtöaika oli
02:42
K301
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 E
Lähtöaika oli
02:43
K32
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie keskustaan
Lähtöaika oli
02:44
K30
Vyöhyke B
B
Kotkantie 1 Rautatieasema keskustaan
Lähtöaika oli
02:45
K27
Vyöhyke B
B
Korkeavuorenkatu 10 L
Lähtöaika oli
02:45
K8
Vyöhyke B
B
Koulukatu 16 E
Lähtöaika oli
02:47
K9
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 27 I
Lähtöaika oli
02:48
K6
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 17 I
Lähtöaika oli
02:50
K4
Vyöhyke B
B
Keskuskatu 7 Kauppatori
Lähtöaika oli
02:52
K2
Vyöhyke B
B
Kotka Norskankatu päätepysäkki
Lähtöaika oli
02:55
K39
Vyöhyke B
B