This page requires JavaScript to run.
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 1
1
Hamina
Kesän aikataulut 3.6.2024 lähtien ovat osassa linjoista reittioppaassa vielä puutteellisesti
Kotkan seudun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kotka Norskankatu lähtölaiturit
➔
Hamina
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kotka Norskankatu lähtölaiturit
Lähtöaika oli
03:35
K1
Vyöhyke B
B
Kirkkokatu 8 Kauppatori
Lähtöaika oli
03:36
K3
Vyöhyke B
B
Kirkkokatu 26 Kotkan kirkko Länteen
Lähtöaika oli
03:37
K5
Vyöhyke B
B
Kotkantie 2 länteen (Rautatieasema)
Lähtöaika oli
03:39
K28
Vyöhyke B
B
Hovinsaari, Kotkantie Pohjoiseen
Lähtöaika oli
03:39
K29
Vyöhyke B
B
Kotkantie 8 P
Lähtöaika oli
03:40
K31
Vyöhyke B
B
Kotkantie P
Lähtöaika oli
03:41
K302
Vyöhyke B
B
Kotkantie - Keskussairaala pohjoiseen
Lähtöaika oli
03:42
K304
Vyöhyke B
B
Kotkantie Allintie pohjoiseen
Lähtöaika oli
03:43
K305
Vyöhyke B
B
Langinkosken kirkko, Kotkantie pohjoiseen
Lähtöaika oli
03:44
K320
Vyöhyke B
B
Kotkantie 60 P
Lähtöaika oli
03:45
K326
Vyöhyke B
B
Jylppy th P
Lähtöaika oli
03:45
K335
Vyöhyke B
B
Huumantie P
Lähtöaika oli
03:46
K337
Vyöhyke B
B
Kyminlinna Kyminlinnantie Karhulaan
Lähtöaika oli
03:47
K605
Vyöhyke B
B
Turvalantie th I
Lähtöaika oli
03:47
K608
Vyöhyke B
B
Kyminsuuntie th I
Lähtöaika oli
03:48
K640
Vyöhyke B
B
Raakunkuja th P
Lähtöaika oli
03:49
K642
Vyöhyke B
B
Kyminlinnantie I
Lähtöaika oli
03:51
K869
Vyöhyke B
B
Karhula Vesitorninkatu etelään
Lähtöaika oli
03:55
K402
Vyöhyke B
B
Korsulankatu P
Lähtöaika oli
03:56
K410
Vyöhyke B
B
Tikankatu I
Lähtöaika oli
03:57
K412
Vyöhyke B
B
Tikankatu I
Lähtöaika oli
03:58
K414
Vyöhyke B
B
Hurukselantie 41 L
Lähtöaika oli
03:59
K902
Vyöhyke B
B
Ristinkalliontie I
Lähtöaika oli
03:59
K903
Vyöhyke B
B
Ristinkalliontie / Hillerinkatu I
Lähtöaika oli
04:00
K910
Vyöhyke B
B
Ristinkalliontie / Hiidenkirnuntie I
Lähtöaika oli
04:03
K949
Vyöhyke B
B
Ristinkalliontie P
Lähtöaika oli
04:03
K928
Vyöhyke B
B
Oravalantie th P
Lähtöaika oli
04:04
K930
Vyöhyke B
B
Keltakallio, Haminantie 1 itään
Lähtöaika oli
04:07
K959
Vyöhyke B
B
Marinkylä P
Lähtöaika oli
04:07
K939
Vyöhyke B
B
Jaakkola P
Lähtöaika oli
04:07
K933
Vyöhyke B
B
Haminantie 160 P
Lähtöaika oli
04:07
K935
Vyöhyke B
B
Tavastilantie th I
Lähtöaika oli
04:09
K1004
Vyöhyke B
B
Rantahaka, Haminantie 261 itään
Lähtöaika oli
04:09
K1001
Vyöhyke B
B
Helsingintie ( I ) (Kelkant)
Lähtöaika oli
04:09
Vyöhyke C
C
Helsingintie / Mutasuontie (I)
Lähtöaika oli
04:09
Vyöhyke C
C
Helsingintie / Salmintie ( I )
Lähtöaika oli
04:09
Vyöhyke C
C
Vältie th ( I )
Lähtöaika oli
04:11
Vyöhyke C
C
Mäkelänkankaantie th ( I)
Lähtöaika oli
04:14
Vyöhyke C
C
Purotie th ( I)
Lähtöaika oli
04:14
Vyöhyke C
C
Reitkallintie th ( I)
Lähtöaika oli
04:16
Vyöhyke C
C
Summantie th ( I)
Lähtöaika oli
04:16
Vyöhyke C
C
Helsingintie/ Summanlahdent ( I)
Lähtöaika oli
04:16
Vyöhyke C
C
Tenkkiilintie th ( I)
Lähtöaika oli
04:19
Vyöhyke C
C
Helsingintie 45 ( I)
Lähtöaika oli
04:19
Vyöhyke C
C
Helsingintie (Metsämäentie)( I)
Lähtöaika oli
04:20
Vyöhyke C
C
Helsingintie (Pihlajatie) ( I)
Lähtöaika oli
04:20
Vyöhyke C
C
Helsingintie Jamilahti(I)
Lähtöaika oli
04:21
Vyöhyke C
C
Helsingintie Kotisaari (I)
Lähtöaika oli
04:21
Vyöhyke C
C
Helsingintie Pitäjänsaari (I)
Lähtöaika oli
04:21
Vyöhyke C
C
Merikatu(Itään)
Lähtöaika oli
04:22
Vyöhyke C
C
Haminan tori ( L-A-asemalle)
Lähtöaika oli
04:24
Vyöhyke C
C
Hamina LA-as Päätepysäkki
Lähtöaika oli
04:25
Vyöhyke C
C